Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Ostoskorisi on tyhjä

MICROCONNECT / Luettelo

Etusivu MICROCONNECT
Näytetään 1 - 60 / 3120 tuotteesta
MICROCONNECT USB-C to USB3.0 A Cable, 3m MICRO
Tuotekoodi: USB3.1CA3A
Tyyppi: USB  -  Liitin 1: USB A  -  Liitin 2: USB C  -  Väri: Musta  -  Pituus: 3m
Keskusvarasto Varastossa Toimitusaika 1-3 päivää
Keskusvarasto Varastossa Toimitusaika 1-3 päivää
MICROCONNECT U/UTP CAT6 3M Black LSZH
Tuotekoodi: UTP603S
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Väri: Musta  -  Pituus: 3m
Keskusvarasto Varastossa Toimitusaika 1-3 päivää
Keskusvarasto Varastossa Toimitusaika 1-3 päivää
MICROCONNECT Power Cord CEE 7/7 - C13 1.8m
Tuotekoodi: PE010518
Tyyppi: Virta  -  Liitin 1: CEE7/7, Pistoke  -  Liitin 2: C13 liitin  -  Väri: Musta  -  Pituus: 1.8m
Keskusvarasto Varastossa Toimitusaika 1-3 päivää
Keskusvarasto Varastossa Toimitusaika 1-3 päivää
MICROCONNECT U/UTP CAT6 3M Yellow PVC BULK-MC
Tuotekoodi: B-UTP603Y
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Väri: Keltainen  -  Pituus: 3m
Keskusvarasto Varastossa Toimitusaika 1-3 päivää
Keskusvarasto Varastossa Toimitusaika 1-3 päivää
MICROCONNECT Active USB 3.0 cable, A-A M-F MICRO
Tuotekoodi: USB3.0AAF5A
Tyyppi: USB  -  Liitin 1: USB A  -  Liitin 2: USB A  -  Väri: Musta  -  Pituus: 5m
Keskusvarasto Varastossa Toimitusaika 1-3 päivää
Keskusvarasto Varastossa Toimitusaika 1-3 päivää
MICROCONNECT Power Cord CEE 7/7 - C5 1.8m MICRO
Tuotekoodi: PE010818
Tyyppi: Virta  -  Liitin 1: CEE7/7, Pistoke  -  Liitin 2: C5 liitin  -  Väri: Musta  -  Pituus: 1.8m
Keskusvarasto Varastossa Toimitusaika 1-3 päivää
Keskusvarasto Varastossa Toimitusaika 1-3 päivää
MICROCONNECT USB3.0 A-A 3m M-M, BLACK MICRO
Tuotekoodi: USB3.0AA3B
Tyyppi: USB  -  Liitin 1: USB A  -  Liitin 2: USB A  -  Väri: Musta  -  Pituus: 3m
Keskusvarasto Varastossa Toimitusaika 1-3 päivää
Keskusvarasto Varastossa Toimitusaika 1-3 päivää
MICROCONNECT Premium USB-C cable 2m
Tuotekoodi: USB3.2CC2
Tyyppi: USB  -  Liitin 1: USB C  -  Liitin 2: USB C  -  Pituus: 2m
Keskusvarasto Varastossa Toimitusaika 1-3 päivää
Keskusvarasto Varastossa Toimitusaika 1-3 päivää
MICROCONNECT Premium USB-C cable 3m
Tuotekoodi: USB3.2CC3
Tyyppi: USB  -  Liitin 1: USB C  -  Liitin 2: USB C  -  Pituus: 3m
Keskusvarasto Varastossa Toimitusaika 1-3 päivää
Keskusvarasto Varastossa Toimitusaika 1-3 päivää
MICROCONNECT 4K DisplayPort 1.2 Cable 3m
Tuotekoodi: MC-DP-MMG-300
Tyyppi: DisplayPort  -  Liitin 1: DisplayPort  -  Liitin 2: DisplayPort  -  Pituus: 3m
Keskusvarasto Varastossa Toimitusaika 1-3 päivää
Keskusvarasto Varastossa Toimitusaika 1-3 päivää
MICROCONNECT U/UTP CAT6 3M purple PVC BULK-MC
Tuotekoodi: B-UTP603P
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Väri: Purppura  -  Pituus: 3m
Keskusvarasto Varastossa Toimitusaika 1-3 päivää
Keskusvarasto Varastossa Toimitusaika 1-3 päivää
MICROCONNECT U/UTP CAT6 7.5M Grey PVC BULK-MC
Tuotekoodi: B-UTP6075
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Väri: Harmaa  -  Pituus: 7.5m
Keskusvarasto Varastossa Toimitusaika 1-3 päivää
Keskusvarasto Varastossa Toimitusaika 1-3 päivää
MICROCONNECT U/UTP CAT6 10M Grey Flat
Tuotekoodi: V-UTP610-FLAT
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Väri: Harmaa  -  Pituus: 10m
Keskusvarasto Varastossa Toimitusaika 1-3 päivää
Keskusvarasto Varastossa Toimitusaika 1-3 päivää
MICROCONNECT U/UTP CAT6 3M Green PVC BULK-MC
Tuotekoodi: B-UTP603G
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Väri: Vihreä  -  Pituus: 3m
Keskusvarasto Varastossa Toimitusaika 1-3 päivää
Keskusvarasto Varastossa Toimitusaika 1-3 päivää
MICROCONNECT LC/UPC-LC/UPC 1m OM3
Tuotekoodi: FIB442001
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC  -  Liitin 2: LC  -  Väri: Oranssi  -  Pituus: 1m
Keskusvarasto Varastossa Toimitusaika 1-3 päivää
Keskusvarasto Varastossa Toimitusaika 1-3 päivää
MICROCONNECT F/UTP CAT5E 1M BLACK PVC MICRO
Tuotekoodi: STP501BAA
Tyyppi: Cat5e  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Väri: Musta  -  Pituus: 1m
Keskusvarasto Varastossa Toimitusaika 1-3 päivää
Keskusvarasto Varastossa Toimitusaika 1-3 päivää
MICROCONNECT LC/UPC-LC/UPC 0.5m OM3
Tuotekoodi: FIB4420005
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC  -  Liitin 2: LC  -  Väri: Sininen  -  Pituus: 0.5m
Keskusvarasto Varastossa Toimitusaika 1-3 päivää
Keskusvarasto Varastossa Toimitusaika 1-3 päivää
MICROCONNECT LC/UPC-LC/UPC 0.5m OS2
Tuotekoodi: FIB4410005
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC/UPC  -  Liitin 2: LC/UPC  -  Väri: Keltainen  -  Pituus: 0.5m
Keskusvarasto Varastossa Toimitusaika 1-3 päivää
Keskusvarasto Varastossa Toimitusaika 1-3 päivää
MICROCONNECT U/UTP CAT5e 0.5M Black PVC
Tuotekoodi: UTP5005BAA
Tyyppi: Cat5e  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Väri: Musta  -  Pituus: 0.5m
Keskusvarasto Varastossa Toimitusaika 1-3 päivää
Keskusvarasto Varastossa Toimitusaika 1-3 päivää
MICROCONNECT U/UTP CAT6 3M Red PVC BULK-MC
Tuotekoodi: B-UTP603R
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Väri: Punainen  -  Pituus: 3m
Keskusvarasto Varastossa Toimitusaika 1-3 päivää
Keskusvarasto Varastossa Toimitusaika 1-3 päivää
MICROCONNECT USB A - RJ45 Console Cable M-M
Tuotekoodi: W125742659
Tyyppi: Erityinen  -  Liitin 1: USB A  -  Liitin 2: RJ-45
Keskusvarasto Varastossa Toimitusaika 1-3 päivää
Keskusvarasto Varastossa Toimitusaika 1-3 päivää
MICROCONNECT D-SUB/RS-232 - D-SUB/RS-232 5m
Tuotekoodi: SCSEHN5
Tyyppi: Sarja / Rinnakkainen  -  Liitin 1: DB-9  -  Liitin 2: DB-25  -  Väri: Harmaa  -  Pituus: 5m
Keskusvarasto Varastossa Toimitusaika 1-3 päivää
Keskusvarasto Varastossa Toimitusaika 1-3 päivää
MICROCONNECT LC/UPC-LC/UPC 2m OM3
Tuotekoodi: FIB442002
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC  -  Liitin 2: LC  -  Väri: Oranssi  -  Pituus: 2m
Keskusvarasto Varastossa Toimitusaika 1-3 päivää
Keskusvarasto Varastossa Toimitusaika 1-3 päivää
MICROCONNECT LC/UPC-LC/UPC 2m OS2
Tuotekoodi: FIB441002
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC  -  Liitin 2: LC  -  Väri: Keltainen  -  Pituus: 2m
Keskusvarasto Varastossa Toimitusaika 1-3 päivää
Keskusvarasto Varastossa Toimitusaika 1-3 päivää
MICROCONNECT LC/UPC-SC/UPC 10m OS2
Tuotekoodi: FIB421010
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC  -  Liitin 2: SC  -  Väri: Keltainen  -  Pituus: 10m
Keskusvarasto Varastossa Toimitusaika 1-3 päivää
Keskusvarasto Varastossa Toimitusaika 1-3 päivää
MICROCONNECT USB-C to USB3.0 A Cable, 2m MICRO
Tuotekoodi: USB3.1CA2A
Tyyppi: USB  -  Liitin 1: USB A  -  Liitin 2: USB C  -  Väri: Musta  -  Pituus: 2m
Keskusvarasto Varastossa Toimitusaika 1-3 päivää
Keskusvarasto Varastossa Toimitusaika 1-3 päivää
MICROCONNECT Antennikaapeli, RP-SMA u - n, 2m, musta
Tuotekoodi: 51676
Tyyppi: Antenni  -  Liitin 1: RP-SMA  -  Liitin 2: RP-SMA  -  Väri: Musta  -  Pituus: 2m
EU-tukkureilla Varastossa Toimitusaika 5-14 päivää
EU-tukkureilla Varastossa Toimitusaika 5-14 päivää
MICROCONNECT Adapter DVI-D to VGA adapter
Tuotekoodi: DVIDVGA
Tyyppi: Videomuunnin  -  Liitin 1: DVI-D  -  Liitin 2: VGA (D-Sub)  -  Väri: Musta  -  Pituus: 0.25m
Tilaustuote
MICROCONNECT U/UTP CAT6 3M Grey PVC BULK-MC
Tuotekoodi: B-UTP603
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Väri: Harmaa  -  Pituus: 3m
Tilaustuote
MICROCONNECT U/UTP CAT6 5M Black Slim
Tuotekoodi: V-UTP605S-SLIM
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Väri: Musta  -  Pituus: 5m
Tilaustuote
MICROCONNECT U/UTP CAT6A Slim 3M Grey
Tuotekoodi: V-UTP6A03-SLIM
Tyyppi: Cat6a  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Pituus: 3m
Tilaustuote
MICROCONNECT Premium USB-C cable 5m
Tuotekoodi: USB3.2CC5
Tyyppi: USB  -  Liitin 1: USB C  -  Liitin 2: USB C  -  Pituus: 5m
Tilaustuote
MICROCONNECT Safe Charge USB-A to C Data PLPD23A
Tuotekoodi: MC-AUSBC-SC
Tyyppi: USB  -  Liitin 1: USB A  -  Liitin 2: USB C  -  Väri: Musta, Punainen  -  Pituus: 1.5m
Tilaustuote
MICROCONNECT USB-C HDMI Cable 1m
Tuotekoodi: MC-USBCHDMI1
Tyyppi: Videomuunnin  -  Liitin 1: USB C  -  Liitin 2: HDMI-tyyppi A (vakio)  -  Väri: Musta  -  Pituus: 1m
Tilaustuote
MICROCONNECT LC/UPC-ST/UPC 20m OM4
Tuotekoodi: FIB412020-4
Tyyppi: Fiber  -  Liitin 1: LC/UPC  -  Liitin 2: ST/UPC  -  Väri: Violetti  -  Pituus: 20m
Tilaustuote
MICROCONNECT 3.5mm Minijack Adapter, 0.2m
Tuotekoodi: AUDLL02
Tyyppi: Ääni / Video  -  Liitin 1: 3.5mm  -  Liitin 2: 2 x 3.5mm  -  Väri: Musta  -  Pituus: 0.2m
Tilaustuote
MICROCONNECT Power Cord Swiss - C5 1.8m MICRO
Tuotekoodi: PE160818
Tyyppi: Virta  -  Liitin 1: Pistoke CH (Tyyppi J)  -  Liitin 2: C5 liitin  -  Väri: Musta  -  Pituus: 1.8m
Tilaustuote
MICROCONNECT USB3.0 A-B 3m M-M MICRO
Tuotekoodi: USB3.0AB3B
Tyyppi: USB  -  Liitin 1: USB A  -  Liitin 2: USB B  -  Väri: Musta  -  Pituus: 3m
Tilaustuote
MICROCONNECT CAT6A UTP 0.5m White LSZH
Tuotekoodi: MC-UTP6A005W
Tyyppi: Cat6a  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Pituus: 0.5m
Tilaustuote
MICROCONNECT Power Cord 3m UK / C5 Black MICRO
Tuotekoodi: PE090830
Tyyppi: Virta  -  Liitin 1: Pistoke  -  Liitin 2: C5 liitin  -  Väri: Musta  -  Pituus: 3m
Tilaustuote
MICROCONNECT Power Cord UK - C5 2,0m Black MICRO
Tuotekoodi: PE090818
Tyyppi: Virta  -  Liitin 1: Pistoke  -  Liitin 2: C5 liitin  -  Väri: Musta  -  Pituus: 2m
Tilaustuote
MICROCONNECT SATA cable 6GB, SATA III 1M
Tuotekoodi: SAT15010C6
Tyyppi: SATA/eSATA  -  Liitin 1: SATA 7-pin  -  Liitin 2: SATA 7-pin  -  Väri: Keltainen  -  Pituus: 1m
Tilaustuote
MICROCONNECT Power Cord Italy - C13 1.8m MICRO
Tuotekoodi: PE100418
Tyyppi: Virta  -  Liitin 1: Pistoke  -  Liitin 2: C13 liitin  -  Väri: Musta  -  Pituus: 1.8m
Tilaustuote
MICROCONNECT Power Cord UK Type G - C13 3M MICRO
Tuotekoodi: PE090430
Tyyppi: Virta  -  Liitin 1: Pistoke UK (Tyyppi G)  -  Liitin 2: C13 liitin  -  Väri: Musta  -  Pituus: 3m
Tilaustuote
MICROCONNECT Power Cord CEE 7/7 - C5 3m
Tuotekoodi: PE010830
Tyyppi: Virta  -  Liitin 1: CEE7/7, Pistoke  -  Liitin 2: C5 liitin  -  Väri: Musta  -  Pituus: 3m
Tilaustuote
MICROCONNECT F/UTP CAT6 Extension cable 1m
Tuotekoodi: STP601SEXT
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Pituus: 1m
Tilaustuote
MICROCONNECT Power Cord Swiss - C13 1.8m MICRO
Tuotekoodi: PE160418
Tyyppi: Virta  -  Liitin 1: Pistoke CH (Tyyppi J)  -  Liitin 2: C13 liitin  -  Väri: Musta  -  Pituus: 1.8m
Tilaustuote
MICROCONNECT U/UTP CAT6 1M White Slim
Tuotekoodi: V-UTP601W-SLIM
Tyyppi: Cat6  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Väri: Valkoinen  -  Pituus: 1m
Tilaustuote
MICROCONNECT Power Cord DK EDB - C5 1.8m MICRO
Tuotekoodi: PE120818
Tyyppi: Virta  -  Liitin 1: Pistoke  -  Liitin 2: C5 liitin  -  Väri: Musta  -  Pituus: 1.8m
Tilaustuote
MICROCONNECT MTRJ/UPC-MTRJ/UPC 5m OM2
Tuotekoodi: FIB332005-2
Liitin 1: MT-RJ  -  Liitin 2: MT-RJ  -  Väri: Oranssi  -  Pituus: 5m
Tilaustuote
MICROCONNECT U/UTP CAT5e 2m Black 10 Pack BULK-MC
Tuotekoodi: V-UTP502SVP
Tyyppi: Cat5e  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Väri: Musta  -  Pituus: 2m
Tilaustuote
MICROCONNECT Power Cord CEE 7/7 - C5 1m MICRO
Tuotekoodi: PE010810
Tyyppi: Virta  -  Liitin 1: Pistoke Euro  -  Liitin 2: C5 liitin  -  Väri: Musta  -  Pituus: 1m
Tilaustuote
MICROCONNECT U/UTP CAT6A Slim 3M Black
Tuotekoodi: V-UTP6A03S-SLIM
Tyyppi: Cat6a  -  Liitin 1: RJ-45  -  Liitin 2: RJ-45  -  Pituus: 3m
Tilaustuote
MICROCONNECT Power Cord Italy - C5 1.8m MICRO
Tuotekoodi: PE100818
Tyyppi: Virta  -  Liitin 1: Pistoke  -  Liitin 2: C5 liitin  -  Väri: Musta  -  Pituus: 1.8m
Tilaustuote
Näytetään 1 - 60 / 3120 tuotteesta
...