Ole hyvä ja odota...
Tuote on lisätty ostoskoriin. Näytä ostoskorin sisältö
Ostoskorisi on tyhjä

Kytkimet

Näytetään 1 - 60 / 5288 tuotteesta
ASUS Switch 10G XG-U2008 F-FEEDS
Tuotekoodi: 90IG02R0-BO3X00
Ammattilaisten arvostelut: 5 arvostelua
Tuote: Hallitsematon kytkin  -  Portit: 8  -  Nopeus: 100Mbps
Tilaustuote
ASUSTOR Asw205T Network Switch
Tuotekoodi: 92W02-T0200001
Tuote: Hallitsematon kytkin  -  Portit: 5  -  Nopeus: 2.5Gbps
Tilaustuote
AXIS D8004 UNMANAGED POE SWITCH US
Tuotekoodi: 02101-002
Tuote: Hallitsematon kytkin  -  Portit: 4  -  Nopeus: 100Mbps
EU-tukkureilla Varastossa Toimitusaika 5-14 päivää
EU-tukkureilla Varastossa Toimitusaika 5-14 päivää
Allied Telesis At-8100S/24F-Lc Managed L3
Tuotekoodi: AT-8100S/24F-LC-50
Tuote: Hallittu kytkin  -  Portit: 24  -  Nopeus: 1Gbps
Tilaustuote
Allied Telesis ALLIED L3 Switch with 24x10/100Base-TX and 2 unpopulated Expansionslots
Tuotekoodi: AT-8624T/2M-V2
Allied Telesis AT 8624T/2M-V2 - Kytkin - L3 - Hallinnoitu - 24 x 10/100 + 2 x combo Gigabit SFP - työpöytä
Tuote: Hallittu kytkin  -  Portit: 24
FI-tukkureilla Saatavilla arviolta 31.7.2024
FI-tukkureilla Saatavilla arviolta 31.7.2024
Allied Telesis ALLIED L3 switch with 48x10/100BaseTX and 2 unpopulated expansion SFP slots
Tuotekoodi: AT-8648T/2SP-50
Allied Telesis AT 8648T/2SP - Kytkin - L3 - Hallinnoitu - 48 x 10/100 + 2 x combo Gigabit SFP - työpöytä
Tuote: Hallittu kytkin  -  Portit: 48  -  Nopeus: 100Mbps
FI-tukkureilla Saatavilla arviolta 31.7.2024
FI-tukkureilla Saatavilla arviolta 31.7.2024
Allied Telesis AT-9000/12POE-50
Tuotekoodi: AT-9000/12POE-50
Tuote: Hallittu kytkin  -  Portit: 8  -  Nopeus: 1Gbps
Tilaustuote
Allied Telesis ALLIED 24x10/100/1000BaseT managed L3 Switch 4 SFP Gigabit Combo Ports
Tuotekoodi: AT-9424T-50
Allied Telesis AT 9424T - Kytkin - L4 - Hallinnoitu - 24 x 10/100/1000 + 4 x jaettu SFP - työpöytä
Tuote: Hallittu kytkin  -  Portit: 20
FI-tukkureilla Saatavilla arviolta 31.7.2024
FI-tukkureilla Saatavilla arviolta 31.7.2024
Allied Telesis ALLIED 1x100BaseFX/SC uplink module for AT-8500 AT-8600 Series and the EOL AT-8000 Series
Tuotekoodi: AT-A45/SC
Allied Telesis AT A45 - GBIC lähetin-vastaanotin-moduuli - 100Mb LAN - 100Base-FX - SC malleihin AT 8016F, 8024, 8024GB, 8024M, 8026FC, 8088/SC, 8524POE
Tuote: Moduuli  -  Portit: 1  -  Nopeus: 100Mbps
FI-tukkureilla Saatavilla arviolta 31.7.2024
FI-tukkureilla Saatavilla arviolta 31.7.2024
Allied Telesis ALLIED 1x 10/100/1000BaseT uplink module for AT-8500 AT-8600 series and the EoL AT-8000 Series
Tuotekoodi: AT-A46
Allied Telesis AT-A46 - Laajennusmoduuli - Gigabit Ethernet malleihin AT 8016F, 8024, 8024GB, 8024M, 8026FC, 8088/SC, 8516F/SC, 8524POE
Tuote: Moduuli  -  Portit: 1  -  Nopeus: 1Gbps
FI-tukkureilla Saatavilla arviolta 31.7.2024
FI-tukkureilla Saatavilla arviolta 31.7.2024
Allied Telesis ALLIED DC2500 Series High Performance Low Latency Top-of-Rack Data Center Switch
Tuotekoodi: AT-DC2552XS/L3
Allied Telesis AT DC2552XS/L3 - Kytkin - L3 - Hallinnoitu - 48 x 10 Gigabit SFP+ + 4 x QSFP+ - työpöytä, telineeseen asennettava
Tuote: Hallittu kytkin  -  Portit: 52  -  Nopeus: 40Gbps
FI-tukkureilla Saatavilla arviolta 31.7.2024
FI-tukkureilla Saatavilla arviolta 31.7.2024
Allied Telesis ALLIED USB Powered Desktop Media Converters
Tuotekoodi: AT-DMC100/ST-50
Allied Telesis AT DMC100/ST - Valokuitu-mediamuunnin - 100Mb LAN - 100Base-FX, 100Base-TX - RJ-45 / ST-toiminto (monitila) - jopa 2 km - 1310 nm
Tuote: Moduuli  -  Portit: 0  -  Nopeus: 100Mbps
Tilaustuote
Allied Telesis ALLIED Desktop Mini Media Converter 1000TX to 1000SX ST Connector
Tuotekoodi: AT-DMC1000/ST-50
Allied Telesis AT DMC1000/ST - Valokuitu-mediamuunnin - GigE - 1000Base-SX, 1000Base-T - RJ-45 / ST-toiminto (monitila) - jopa 500 m - 850 nm
Tuote: Ethernet  -  Portit: 0  -  Nopeus: 1Gbps
Tilaustuote
Allied Telesis 16-P 10/100TX INT PSU EU POWER UNMANAGED SWITCH 990-005847-50 IN PERP
Tuotekoodi: AT-FS710/16-50
Tuote: Hallitsematon kytkin  -  Portit: 16  -  Nopeus: 100Mbps
FI-tukkureilla Saatavilla arviolta 31.7.2024
FI-tukkureilla Saatavilla arviolta 31.7.2024
Allied Telesis ALLIED Unmanaged Fast Ethernet Switch
Tuotekoodi: AT-FS710/16E-60
Allied Telesis CentreCOM AT-FS710/16 - Kytkin - hallitsematon - 16 x 10/100 - työpöytä, telineeseen asennettava
Tuote: Hallitsematon kytkin  -  Portit: 16  -  Nopeus: 100Mbps
FI-tukkureilla Saatavilla arviolta 31.7.2024
FI-tukkureilla Saatavilla arviolta 31.7.2024
Allied Telesis ALLIED 24-port 10/100TX unmanaged switch with internal PSU EU Power Cord
Tuotekoodi: AT-FS710/24-50
Allied Telesis CentreCOM AT-FS710/24 - Kytkin - hallitsematon - 24 x 10/100 - työpöytä, räkkiin asennettava
Tuote: Hallitsematon kytkin  -  Portit: 24  -  Nopeus: 100Mbps
FI-tukkureilla Saatavilla arviolta 31.7.2024
FI-tukkureilla Saatavilla arviolta 31.7.2024
Allied Telesis 5-P 10/100TX EXT PSU M-REGION UNMANAGED SWITCH 990-005842-60 I PERP
Tuotekoodi: AT-FS710/5E-60
Tuote: Hallitsematon kytkin  -  Portit: 5  -  Nopeus: 100Mbps
FI-tukkureilla Saatavilla arviolta 31.7.2024
FI-tukkureilla Saatavilla arviolta 31.7.2024
Allied Telesis 8-P 10/100TX INT PSU EU POWER UNMANAGED SWITCH 990-005845-50 I PERP
Tuotekoodi: AT-FS710/8-50
Tuote: Hallitsematon kytkin  -  Portit: 8  -  Nopeus: 100Mbps
FI-tukkureilla Saatavilla arviolta 31.7.2024
FI-tukkureilla Saatavilla arviolta 31.7.2024
Allied Telesis ALLIED 8-port 10/100TX unmanaged switch with external PSU Multi-Region Adapter
Tuotekoodi: AT-FS710/8E-60
Allied Telesis AT FS710/8E - Kytkin - hallitsematon - 8 x 10/100 - työpöytä, räkkiin asennettava
Tuote: Hallitsematon kytkin  -  Portit: 8  -  Nopeus: 100Mbps
FI-tukkureilla Saatavilla arviolta 31.7.2024
FI-tukkureilla Saatavilla arviolta 31.7.2024
Allied Telesis L2 WS FE 24 + 4 COMBO GE PS 990-004644-50 IN CPNT
Tuotekoodi: AT-FS750/28-50
Tuote: Hallittu kytkin  -  Portit: 28  -  Nopeus: 1Gbps
FI-tukkureilla Saatavilla arviolta 31.7.2024
FI-tukkureilla Saatavilla arviolta 31.7.2024
Allied Telesis 48P 10/100T FASTETHSWITCH 4XSFP POE+ 2 FOR STACKING AC EU PSU CPNT
Tuotekoodi: AT-FS980M-52PS-50
Tuote: Hallittu kytkin  -  Portit: 48  -  Nopeus: 1Gbps
FI-tukkureilla Saatavilla arviolta 31.7.2024
FI-tukkureilla Saatavilla arviolta 31.7.2024
Allied Telesis AT-FS980M/18-30 F-FEEDS2
Tuotekoodi: AT-FS980M/18-30
Tuote: Hallittu kytkin  -  Portit: 16  -  Nopeus: 1Gbps
Tilaustuote
Allied Telesis AT-FS980M/18PS-30 F-FEEDS2
Tuotekoodi: AT-FS980M/18PS-30
Tuote: Hallittu kytkin  -  Portit: 16  -  Nopeus: 1Gbps
Tilaustuote
Allied Telesis AT-FS980M/28-30 F-FEEDS2
Tuotekoodi: AT-FS980M/28-30
Tuote: Hallittu kytkin  -  Portit: 24  -  Nopeus: 1Gbps
Tilaustuote
Allied Telesis 24X10/100T POE+ PORTS 4X100 1000X SFP FIXED DUAL AC PSU EU CPNT
Tuotekoodi: AT-FS980M/28DP-50
Tuote: Hallittu kytkin  -  Portit: 24  -  Nopeus: 1Gbps
FI-tukkureilla Saatavilla arviolta 31.7.2024
FI-tukkureilla Saatavilla arviolta 31.7.2024
Allied Telesis AT-FS980M/28PS-30 F-FEEDS2
Tuotekoodi: AT-FS980M/28PS-30
Tuote: Hallittu kytkin  -  Portit: 24  -  Nopeus: 1Gbps
Tilaustuote
Näytetään 1 - 60 / 5288 tuotteesta
...